250+projektów badawczo-doradczych rocznie
500+globalnych klientów
5 000+przebadanych marek

Projekt nie tylko dostarczył wglądu w zachowania, plany i aspiracje klientów, ale jego wyniki są realnie wykorzystywane w budowaniu strategii działań rynkowych i komunikacji z klientem ostatecznym.

Bayer

Wysoki poziom usługi dopełnia także późniejsza współpraca związana z modyfikacją lub dodaniem zagadnień na potrzeby dalszej analizy. Wszystkie ewentualne pomysły, edycje, korekty odbywały się na bieżąco.

Unilever

Zaufali nam:

Praca wykonana przez dział PMR Consulting już przy kilku projektach, do których został zaangażowany przez naszą firmę, odznaczała się wysoką jakością. W szczególności PMR stara się dostarczyć zamawiającemu określoną wartość dodaną, jest pomocny i elastyczny przy dopasowywaniu żądań klienta do zakresu prac, a w swych czynnościach wykazuje się profesjonalizmem.

Shell

Raport PMR dotyczący rynku, na którym działamy dostarczył nam wielu ciekawych informacji i pod wieloma względami przekroczył nasze oczekiwania dotyczące szczegółowości i dokładności danych o naszej branży. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej przez PMR pracy i dochowania ambitnego terminu realizacji projektu.

AAT
20+lat na rynku
50+przebadanych krajów
150+regularnych raportów rynkowych

PMR Consulting & Research pokazał swój profesjonalizm zarówno w zarządzaniu projektem, dokładności, jak i prezentacji wyników. Dzięki wspaniałemu poziomowi obsługi klienta, zaangażowaniu analityków oraz doświadczeniu, otrzymaliśmy raport, który w pełni spełniał nasze oczekiwania oraz potwierdzał kompetencje zespołu.

Doka

Konsultanci PMR wykazali się wysoką aktywnością i włożyli dużo wysiłku w zrozumienie naszych priorytetów biznesowych. Dokonali oceny naszej aktualnej sytuacji i sporządzili rekomendacje na temat najodpowiedniejszej strategii rynkowej. Bez cienia wątpliwości mogę potwierdzić ich wiedzę i doświadczenie w regionie.

Sandvik

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą i możemy ją polecić jako wiarygodnego partnera w realizacji badań i analiz rynku.

IBM

Zaufali nam:

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić PMR oraz jego analityków jako kompetentnych i rzeczowo przygotowanych partnerów do współpracy w zakresie badań marketingowych.

Kopalnia Soli w Wieliczce

Jesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług, w tym z eksperckiego wsparcia, profesjonalizmu, terminowości i dobrej komunikacji. Współpraca z PMR pozwoliła nam szybciej zdobyć wiedzę na temat polskiego rynku oraz dała nam większą pewność w naszych wyborach i decyzjach.

Orbico

W opinii firmy Ruukki PMR jest partnerem godnym polecenia nie tylko ze względu na posiadaną wiedzę i doświadczenie oraz standardy pracy, ale również dlatego, że pracujący tam ludzie potrafią zrozumieć różne modele biznesowe i współpracować z klientem na każdym etapie projektu.

Ruukki
100+osób pracujących na sukces klientów
300+partnerów biznesowych
100%zaangażowania przy każdym projekcie!

PMR to kompetentna i profesjonalna firma. Polecamy ją jako rzetelnego partnera w obszarze badania rynku i analiz. Na podstawie naszej współpracy chciałbym zarekomendować PMR jako solidnego dostawcę badań rynku.

HTL

Formularz kontaktowy

+48 12 340 51 30 ×